YENİ
Narciso Rodriguez For Her Edp 100 ML Kadın
Narciso Rodriguez For Her Edp 100 ML Kadın
439.9
 
Adet
:
  • Narciso Rodriguez’in efsane parfümünün tepe notasını ilk etapta merak uyandıran bal çiçeği, portakal çiçeği ve vanilya kokuları oluşturuyor.
  • Turunçgil ağırlıklı kokulardan oluşan tepe notası, parfüme yumuşak bir hava kazandırıyor. Parfümün bu sofistike havası karşınızdaki kişide ilk etapta müthiş bir merak duygusu uyandırmaya yetiyor. Böylece parfümün merak uyandıran esrarengiz kokusu kalabalıklar içerisinde hemen fark edilmenizi sağlıyor.
  • Parfümün giriş notalarında yer alan bal çiçeği, portakal çiçeği ve vanilya akorları merak duygusunun yanı sıra aynı zamanda seksepalitesiyle de kışkırtıcı bir etki bırakıyor. Özellikle vanilya akorunun yumuşak tonu parfümün ilk sıkıldığı andan itibaren diğer insanları cezbetmeye yetiyor.
  • Narciso Rodriguez, For Her’i tasarlarken parfümün kalbineyse miski yerleştiriyor. Dünya üzerindeki en güzel kokulardan birisi olduğuna inanılan misk, parfüme inanılmaz bir şıklık, bir o kadar da sadelik kazandırıyor. Misk rayihası aynı zamanda kadının çekiciliğini ve dişiliğini de ön plana çıkararak onu karşı konulamaz yapıyor. Misk ile gelen sadelik ve şıklık kadının tüm zarafetini cesurca sergiliyor.
  • Parfümün dip notasında yer alan Taktik Ağacı kokusu, size güçlü bir çekicilik kazandırırken karşınızdaki insanın aklını başından alıyor.

Modern kadının tüm çekiciliğini, zarafetini ve şıklığını ortaya çıkaran For Her, odunsu ve oryantal notaların muhteşem uyumu ve enfes harmonisini teninizde hissettiriyor. Narciso Rodriguez’in uzun süren titiz çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan For Her, aşkın ve tutkunun parfümü olarak biliniyor.